hpl_fundermaх_Soft_Serve

Soft Serve (IT офіс)

Спецификации

 • Менеджер проекта: Синкевич Владислав
 • Город: Львов
 • Доп. информация:

  Об'єкт: Soft Serve

  Місто: Львів

  Дизайн: CHAPLINSKYY & Associates

  Матеріал: FunderMax Interior

  Авторський колектив інтер'єру Soft Serve –

  Юліан Чаплінський, Надія Чохань, Євгенія Штеньович

  про свій проект:

  "Цей інтер'єр є частиною єдиного комплексу головного офісу компанії "Soft Serve" у Львові. Це останній поверх споруди. Решта приміщень виконана 2 роки тому і активно експлуатується. Весь інтер'єр комлексно виконаний в настрої "демократичного " лофту. Дана частина призначена для кабінетів керівників компанії. Було необхідно поєднати цю частину з рештою приміщень, але надати їй більш аристократичних ознак. В основі інтер'єру лежить не так образність як функціональність. Функціональність покладена в рамки з розкішних матеріалів: FunderMax та скла.
  Чисті, максимально технологічні рішення – нічого зайвого в інтер’єрі. Стелі та підлоги шумопоглинальні. Перегородка з смарт склом функціонально необхідна в загальному мітинг румі. Зони оздоблені FunderMax невипадково, ці зони повинні бути антивандальні. Тому і був обраний цей матеріал.
  Працюючи над проектом, ми ставили перед собою завдання обрати матеріал, який дозволить максимально якісно реалізувати дизайнерський задум та водночас буде відповідати всім технологічним вимогам .
  Для прикладу перехід матеріалу зі стіни до стелі в ліфтовому холі, не лише слугує акцентом для виокремлення зони рецепції, а й вирішує питання доступу до комунікацій, захованих за стелею, оскільки плити є з’ємними. Аналогічні акценти з’являються в головному холі та кімнаті помічників. Міцність та довговічність матеріалу дозволяють не хвилюватися за додаткові витрати під час експлуатації споруди, при необхідності розібрати чи зібрати стелю, матеріал не втратить своїх естетичних якостей .
  Важливим фактором є можливість використання матеріалу в меблевих елементах . В проекті передбачено багато прихованих ніш, шаф, які за задумом не мають вирізнятися, а мають бути таким собі продовженням стіни. За допомогою Fundermax все вдало реалізувалось .
  Іще одним фактором є можливість влаштування графіки шляхом гравірування панелей, що дозволяє реалізувати нестандартні, цікаві рішення. Такий прийом ми використали при розробці дизайну зашиття радіаторів опалення. Оскільки дизайн розроблявся для офісу ІТ компанії , ми вирішили влаштувати графіку програмних кодів на панелях які закривають радіатори.
  Дуже задоволені результатом!"

6058

Ключевые слова для объекта

fundermax | hpl панели | Будівельна Зірка