FunderMax брендsite Fundermax partnerlogo CMYKДякуємо за ваш інтерес до матеріалу, який може стати новим фасадом вашого будинку, інтер'єром, вуличними меблями або знайти інше застосування у вашому повсякденному житті чи бізнесі.

Даною інформацією ми намагатимемося розширити ваші знання про бренд Fundermax і допомогти вам відповісти на питання щодо нього.

Засновник компанії: Карл Funder (15.10.1866 – 10.10.1943 р).

Fundermax (Фундермакс) – бренд якісних HPL панелей (High Pressure Laminate – ламінат високого тиску), виробництва Австрії. з 1961 року завод Fundermax GMBH виробляє панелі Fundermax відомі у світі так само, як Max панелі.

Щорічно завод Fundermax удосконалює свій продукт і це наочно видно, коли Ви тримаєте зразки панелей Fundermax в руках.

Fundermax протягом багатьох років тримає лідируючу позицію у своєму сегменті ринку. Імениті архітектори представляють свої найкращі об'єкти з використанням панелей Fundermax по всьому світу.;

І ми також пишаємось цим. Гасло Fundermax звучить не інакше як "for people who create". І саме ця фраза спрямована на творчі уми, що створюють архітектуру в Україні.

Завдяки архітекторам і дизайнерам, ми можемо повноцінно використовувати всі можливості Fundermax панелей і як результат безліч реалізованих унікальних проектів по всій Україні.

Відмінна якість Fundermax панелей – стабільність. Саме ця властивість є основою всієї філософії виробництва Fundermax панелей.

Fundemax виробляється з трьома видами серцевини (ядра) – коричневий (Fundermax Exterior), чорний та білий (Fundermax Interior). Орієнтуючись за кольором ядра, можна легко визначити призначення панелі - якщо коричневе ядро у ваших руках панелі для зовнішніх робіт; якщо чорне чи біле ядро, то ви тримаєте інтер'єрний матеріал.

За однорідністю ядра панелі можна визначити якість самої панелі. Чим однорідніше ядро – тим якісніший продукт.

Fundermax панелі мають найбільшу щільність ядра, що дорівнює 1,450 – 1,550 г/м3. Ці цифри мають вагу, якщо Ви порівняєте однакові товщини та розміри різних зразків HPL панелей. Менш щільні панелі більше вбирають вологу і мають велику геометричну нестабільність у період зміни температур.

Ми завжди раді надати Вам зразки Fundermax панелей та надати вичерпну інформацію з усіх технічних питань.

.

Звертайтесь, будемо раді співпраці!

Директор ТОВ "Будівельна зірка"

Святослав Шилін

 

 Офіційний сайт Fundermax GMBH Австрія

 

Новые статьи