Як заощадити з Fundermax

HPL панелі Fundermax відносяться до вищої категорії матеріалів за своїми якостями і, відповідно, їх вартість теж доволі висока.
Але є способи заощадження – як за більш низьку ціну отримати якісний і надійний європейський матеріал.

1. Вірно обрати товщину під певний проект
Важливо застосовувати потрібну товщину. Наприклад, якщо для облаштування навісного вентильованого фасаду можна застосувати панель товщиною 6 мм, то не варто переплачувати за 8 мм. У такому випадку доцільно проконсультуватися у фахівців «Будівельної Зірки». У деяких проектах можна застосувати і 4 мм. Наприклад, у декоративних елементах обробки, для підшивки даху, для накладок на двері.

2. Правильно підібрати поверхню панелі
У деяких випадках не обов'язково застосовувати Exterior панелі з максимальною стійкістю до ультрафіолету, а можна застосувати поверхню Interior (підшивка стелі вхідних груп, підшивка даху, стільниці outdoor, якщо вони знаходитимуться під навісом). Важливо пам'ятати, що у Fundermax усі екстер'єрні декори можна зробити в інтер’єрному виконанні, але тільки в одному розмірі 2800 х 1300. Це допоможе заощадити вам до 20%.

3. Не забувати про Fundermax Universal
Важливо пам'ятати, що у Fundermax є така позиція, як Universal.
7 однотонних НЕ яскравих декорів з інтер'єрної поверхнею, але які можна застосовувати в екстер'єрі за всіма нормами, а також, не хвилюючись через можливість вигорання декору. Знову ж таки, це допоможе заощадити вам від 20%.

4. Знати про можливість застосування тонкого HPL Fundermax в інтер'єрі
Будь-який декор з інтер'єрної колекції може бути виконаний у товщині 1 мм. Ним можна заламінувати фанеру, МДФ, ДСП, OSB і застосувати для обклеювання стін або сантехнічних перегородок. Це дозволить заощадити 20-30%.

5. Використовувати можливості і спецціни складської програми
На складі «Будівельної Зірки» завжди є ряд позицій в наявності. Такі як: 1 мм Interior у великій кількості декорів, 6 мм Exterior в декількох декорах, 12 мм Interior для стільниць і сантехнічних перетинок близько 6-7 декорів. Також, для невеликих проектів можна використовувати залишки по стоковим цінами.

6. Використовувати можливість мінімізації залишків при розкрої
У HPL панелей є 5 форматів, правильно розташувавши деталі на аркуші, можливо скоротити відхідну частина до мінімуму.

Всі доступні формати:
2800 х 1300 = 3.64 кв.м.
4100 х 1300 = 5.33 кв.м.
2800 х 1854 = 5.20 кв.м.
4100 х 1854 = 7.60 кв.м.
2140 х 1060 = 2,27 кв.м.

8829