Внимание

Google Geocoding API error: The request was denied.

Читальная арка. Днепропетровск

Читальная Арка. Днепропетровск

Спецификации

 • Менеджер проекта: Синкевич Владислав
 • Город: Днепр
 • Продукция: Max Exterior - F качества
 • Декор: 0427 Skyline
 • Толщина панелей: 10 мм
 • Система креплений: Крепление на клея 3М
 • Доп. информация:

  Перша читальня просто неба в Дніпропетровську, що залучає містян до вільного обміну книгами та думками!
  Читальна арка – це об'єкт сучасної міської архітектури та зона міжнародного руху обміну книгами – bookcrossing.
  Це перший проект ініціативи Влади Брусіловської, спрямований на підтримку трансформації Дніпропетровська у сучасне місто. Ініціатива зосереджена на роботі з публічним простором та ключових темах розвитку міста, й, зрештою, – створенні більш комфортної зони для життя. Ініціатива передбачає також реалізацію ряду культурних та урбаністичних проектів у співпраці з представниками соціально-культурної сфери, художниками, дизайнерами та архітекторами.
  Формально Читальна арка демонструє сучасні тенденції архітектури. Вона спроектована як мала архітектурна форма, відомими дніпропетровськими дизайнерами Катериною та Валерієм Кузнєцовими (decorkuznetsov).
  Фактично ж арка є зоною активної комунікації, що конструює та констатує появу нової для Дніпропетровська форми публічного простору. Адже міський простір стає публічним лише тоді, коли зусиллями активних елементів суспільства – перетворюється на ініціативне середовище.
  Місією арки є залучення містян до міжнародного руху bookcrossing, що закликає читати, обмінюватися книгами та думками. Арка має полички, підсвічення й місце для сидіння. Завдяки функції bookcrossing, книги наповнюють і визначають архітектурну форму як символ взаємодії, довіри й відкритості міста до змін. Сучасна читальня просто неба – змінює ставлення до публічного простору та формує новий рівень відповідальності за спільне.

  Текст: Катя Семенюк

   

 • Каталоги:
7331

Объект на карте

Ключевые слова для объекта

0427