hpl_fundermaх_pg19

ПРОЕКТ РОКУ FUNDERMAX 2019

ПЕРЕМОЖЦІ НАЗВАНІ! ПРОЕКТ РОКУ FUNDERMAX 2019

Вечір п'ятниці 8 листопада був особливо спекотним для архітектурно-дизайнерського товариства не тільки Києва, а й України - були названі переможці щорічного всеукраїнського конкурсу Fundermax: «Проект Року 2019» і «Кухня року 2019».

Оскільки робіт було кілька десятків з різних міст нашої країни, а переможці вибиралися відкритим голосуванням на сайті компанії «Будівельна зірка», ажіотаж навколо конкурсу був серйозний. Як і в кожному значному конкурсі, роботи оцінювали і компетентне Журі - експерти в галузі архітектури та дизайну. Церемонія нагородження могла проходити тільки в культовому закладі, саме тому місцем проведення був обраний столичний нічний клуб D Fleur - місце відпочинку в центрі Києва.

Серед гостей вечора, яких чекав розкішний фуршет, були приїхали з різних міст країни конкурсанти, провідні київські архітектори і дизайнери та представники найбільших компаній архітектурного і будівельного ринку країни. Саме нагородження викликало жвавий інтерес і, звичайно, обговорення як журі, так і гостей вечора, адже у кожного з них був свій фаворит і, часом думки могли і не збігтися. Варто віддати належне конкурсантам, майже всі роботи були дуже сильними і серйозними.

Ми бажаємо ще раз привітати переможців. Так, абсолютно заслужена перемога дісталася молодої і амбітної команді з Одеси - FES, за реалізацію проекту ЖК «Простір на Ковальської». Переможцем в номінації «Австрійський вибір» стала команда талановитих столичних архітекторів з AIMM, з проектом сучасного адміністративного простору для КМДА. Grand Prix в цьому році дістався проекту спортзалу для Миронівського хлібокомбінату в Києві (МХП GYM), за дизайн якого одноголосно проголосували всі члени журі. Юрій Красін - архітектор цього Проекту зі втілив свої ідеї за допомогою HPL Fundermax в ювелірному виконанні компанії Comfortzone. Переможців конкурсу в номінації Проекти Року в 2020 чекають у Відні і на заводі Fundermax.

Втім, вибирали найкращі не тільки проекти, а й кухні, за які так само голосували он-лайн на сайті. Тут кращими визнано кухня "RIO", представлена ​​амбітною командою дизайнерів з Ізмаїла - MD. У номінації «Австрійський вибір» приз взяла робота MIA DONNA від київської студії меблів DONNA. Ну і кухонний Grand Prix справедливо дістався проекту Teply Prostir, дизайн-студії Prostir з Тернополя, саме він визнаний кращим із застосуванням панелей HPL Fundermax для кухні.