tonality-arkhitekturna-keramika

Tonality – архітектурна кераміка

Новий бренд фасадних матеріалів у арсеналі BUDZIRKA – керамічні фасади TONALITY. Понад 25 років TONALITY уособлює індивідуальність, незмінно високу якість і різноманітність продуктів. Виготовлені у Німеччині, вони повністю відповідають сталому вислову «німецька якість»!

budzirka tonality8


Природний та універсальний – так виглядає керамічний фасад TONALITY ® . Завдяки широкому вибору кольорів, поверхонь та форматів у дизайні фасадів з TONALITY практично немає меж.

budzirka tonality7


Керамічні елементи TONALITY ® такі ж різноманітні, як і ваші ідеї. Незалежно від того, чи фокусуєтесь ви на колір, структуру чи зовнішній вигляд – завдяки унікальним черепкам та ультрасучасним дизайнерським поверхням ваш бажаний фасад стане реальністю з TONALITY ®


1. Легка вага

Легка вага керамічних фасадів TONALITY дозволяє використовувати легку опорну конструкцію, а також забезпечує швидкість монтажу. Це економить час, матеріали і, відповідно, витрати.

2. Простий монтаж

Фасадні системи TONALITY ® складаються з керамічних елементів, профільованих зі зворотної сторони та з'єднаних вертикальними алюмінієвими профілями. Те, що може показатися складним, на практиці дуже просто змонтувати. Жодних зажимів або видимого кріплення.

3. Насиченість кольору

Завдяки високотемпературному обпалюванню, керамічні елементи фасадів TONALITY отримують безпрецедентні гладкі, яскраві та щільні поверхні, які не вимагають обслуговування протягом тривалого часу.

budzirka tonality5

4. Антивандальність

Поверхня керамічних фасадів TONALITY має захист від графіті, що в поєднанні з довговічною стійкістю кольору дозволяє фасадам залишатися у відмінному стані з першого дня до останнього.

5. Захист від УФ-променів
Фасади TONALITY наділені стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, отже колір не втрачатиме своєї яскравості навіть під найпалкішим сонцем

6. Стійкість до бруду та погодних умов
Керамічний фасад стійкий до забруднень, утворення моху або водоростей і не піддається впливу навколишнього середовища чи погодних умов (вологи, перепадів температури)

7. Стійкість до подряпин та ударів
Керамічний фасад TONALITY ® надзвичайно міцний . Завдяки процесу спікання керамічні елементи TONALITY ® отримують неповторну поверхню з високими експлуатаційними характеристиками, що робить їх стійкими ударів та подряпин.

8. Екологічність
При виготовленні керамічних фасадів TONALITY використовується лише глина з найбільшого родовища Європи – Вестервальд, та високі температури. Жодних хімічних домішок!

Формати
2000х600, 1600х400, 300х150

Кольорова гамма

Кольорова гамма керамічних фасадів TONALITY представлена 27 яскравими однотонними кольорами, які стануть окрасою для будь-якої будівлі

budzirka tonality3a

Новые статьи