Внимание

Google Geocoding API error: The request was denied.

ЖК Шерлок Холмс, фасад из HPL панели FunderMax

ЖК Шерлок Холмс

Спецификации

 • Менеджер проекта: Возняк Виталий
 • Город: Львов
 • Продукция: Max Exterior - F качества
 • Декор: 0803 Tyrol Pine
 • Толщина панелей: 6 мм
 • Доп. информация:

  ЖК "Шерлок Холмс" із славного міста Лева. Житловий комплекс знаходиться в історичній частині міста і, хоча має довкола себе поважних попередників, виглядає доволі гідно на їхньому фоні, не порушуючи загальної старовинної атмосфери.

  З такою красномовною назвою ЖК швидко став улюбленцем львівян та уже набув історії! У 2016-му році, в онлайн голосуванні – Новобудова глядацьких симпатій, на розсуд було винесено 79 споруд, які були завершені або здебільшого завершені у 2016 році. У лідерах опинились 10 об’єктів, серед яких і ЖК «Шерлок Холмс» – цей проект припав львів’янам до душі найбільше і посів почесне перше місце.

  Того ж року, цей будинок прийняв участь у ПРОЕКТІ РОКУ FUNDERMAX (http://budzirka.com.ua/news/proekt-goda-2016?f=1), де шляхом онлайн голосування здобув багато симпатій з усієї України.

  Ми публікували багато фото цього будинку з процесу будівництва, та ось, завдячуючи партнерам, є професійні фото готового об'єкту)

  Замовник: РІЕЛ
  Архітектурне бюро: Zelemin architectural office
  Роботи з монтажу: Захід-Фасад-Буд
  Віконно-дверна система: Alutech W62
  Фасадна система: Alutech ALT F50
  Облицювання: HPL-панель Fundermax

  P.S. Тепер, у цему ЖК, як і годиться, живуть люди) Будете у Львові, заходьте глянути на Шерлока! Він так само чудово виглядає, як на фото!

7388

Объект на карте