hpl_fundermaх_sportzala_mkhp

Спортзала MХП

Спецификации

 • Город: Киев
 • Толщина панелей: 12 мм
 • Доп. информация:

  HPL Fundermax для спортзали МХП

  Використання HPL панелей Fundermax для оздоблення сантехнічних вузлів, роздягалень та декорування приміщення

  Автор проекту: Юрій Красій (Skotch Group)
  Реалізація: ComfortZone
  Технічний нагляд: Віктор Ляшко (МХП), Олена Шулінова (МХП), Артем Ротар (МХП)
  Фото: Олексій Колєчкін

  Миронівський Хлібопродукт (МХП) - найбільший агроіндустріальних холдинг України, для якого турбота про співробітників є першочерговим завданням. Завдяки впровадженню інновацій і технологій, люди, які працюють у компанії щодня виводять підприємство на нові рівні, зберігаючи його лідируюче положення в світовому рейтингу.

  Високі показники МХП - не тільки наслідок інтелектуальних перемог, але й внутрішньої роботи керівництва компанії над створенням креативної і здорової атмосфери в офісі. Черговим кроком на цьому шляху стала реконструкція спортивного залу.

  Команда COMFORTZONE долучилася до амбіційного проекту, облаштувавши простір для активного відпочинку і спорту спільно з автором проекту Юрієм Красієм (Skotch Group). Завдяки спільним зусиллям, а також за підтримки адміністративної групи холдингу, на території МХП з'явився високотехнологічний простір для фізичного самовдосконалення.

  Нові тренажери, сучасний яскравий дизайн, якісні оздоблювальні матеріали, вдале зонування простору і, звичайно ж, FunderMax. Взаємодія професіоналів, технологій та якісних матеріалів зробили цей проект таким, як ви його бачите.