Проголосуй за меня ! :)

5.0/5 оценка (21 голосов)
Ресторан DINNERs

Понравился объект ? Поделись с друзьями!!

Ресторан DINNER's

Объект:         Ресторан 

Город:            Киев

Дизайн:         Студія "Soboleva_Storozhuk"

Материал:     FunderMax Interior

Дизайнери Катерина Терещенко, Наталія Соболева про свій об'єкт:

«Dinner's» ресторан корпоративного харчування, що розташовується в БЦ «Ільїнський» в м. Києві.
Загальна площа - 510 м.кв.
Площа залів – 310 м.кв.
«Dinner's» - це новий погляд на культуру офісного харчування, який відображується в загальному підході до їжі, обслуговування та інтер’єру.
Функціонально-планувальне рішення розроблено таким чином, що забезпечує комфортне та, що важливо, швидке перебування гостя в ресторані. Біля головного входу розміщується зона відкритої кухні та роздачі, з якої по колу гості попадають до зони розрахунку і далі- в зал. Окремо виділено зону бару та кондитерської, яка починає працювати на декілька годин раніше за весь ресторан.
Інтер’єр стильний та лаконічний, вирішений крупними об’ємами без зайвих деталей.
Зонування передбачає посадкові місця для великих та малих компаній та комунальні столи, що дає можливість гостям отримувати нові враження, постійно відвідуючи одне і те саме місце.
Освітлення розроблено таким чином, щоб гості почувалися комфортно, але не затримувалися на довго, оскільки формат фаст-фуду передбачає велику оборотність столів.
Кольорове рішення побудовано декількох відтінках сірого кольору , які гармонійно поєднуються зі складним жовтим (гороховим) кольором, який виділяє основні зони ресторану і повторюється в фабричних стільцях.
Цей прийом підкреслює простоту та сучасність, які є основною цінністю бренду «Dinner’s».

118