Проголосуй за меня ! :)

5.0/5 оценка (19 голосов)
Автовокзал Тернополь

Понравился объект ? Поделись с друзьями!!

Автовокзал Тернополь

Объект:         Автовокзал Тернополь

Город:            Тернополь

Проект:          Контр форс

Материал:     FunderMax Interior

Тернопільский автовокзал – потужна транспортна артерія, яка обслуговує пасажирів як внутрішньообласного, так і міжнародного сполучення. Забезпечує автобусне сполучення з населеними пунктами області, з окремими обласними центрами України, містами за кордоном держави.
Зважуючи на навантаження та те, що автовокзал не зазнавав ремонту від самого відкриття у 1971 році, будівля була у катастрофічно непривабливому стані. Враховуючи, що вокзал розташовано майже у центрі міста, такий вигляд створював естетичну проблему, а також, не сприяв розвитку туристичної індустрії Тернополя, яка набирає обертів. Про комфорт пасажирів годі було і казати.
За сприяння міської ради та залучених інвестицій Тернопільський автовокзал було відремонтовано і модернізовано. У стриманих акуратних кольорах повністю перероблено фасад будівлі. Внутрішня композиція будівлі так само зазнала трансформацій. Окрім квиткових кас і залу очікування, у середині нового приміщення функціонує кафе, кімнати для матерів з дітьми, відпочинку водіїв, інвалідів, а також медпункт. Другий поверх переважно службового призначення, а його частина – слугує для офісів.
Особливої уваги заслуговує інтер’єр автовокзалу – оздоблення стін та оформлення колон виконано з використанням HPL-панелей Fundermax, які слугуватимуть не один десяток літ, залишаючись у належному зовнішньому вигляді. Цікаво зроблена різновідтінкова стеля та особливою окрасою слугують яскраві і зручні лави, до яких, як і до всього інтер’єру вокзалу, доторкнулася творча особистість.
Тернопіль – яскравий приклад того, що у сьогоднішній час завжди є можливість відновлювати інфраструктуру і робити це якісно. Наша компанія відчуває особливу гордість за цей об’єкт, на якому не економили, який сумлінно зробили для комфорту людей.

61