hpl_fundermaх_interior_KMDA

Інтер'єр КМДА

Спецификации

  • Менеджер проекта: Синкевич Владислав
  • Город: Киев
  • Доп. информация:

    Дизайн оновленої КМДА в своєму концепті головним чином має нести можливість для паритетного діалогу. Містян і управлінців. Перший поверх мерії повинен стати єдиним простором, а прозорі кабінети – не приховувати, а запрошувати до співпраці і конструктивного вирішення питань. Зручність, зрозумілість, доступність і охайність для відвідувачів. Для пенсіонерів, киян з маленькими дітьми, людей з інвалідністю...

    Проект реконструкції інтер’єру має враховувати і зберігати створену урочисту архітектуру (1957 р.) – вікна і зональні портали за формою арки, високі стелі, внутрішню колонаду та інше... але у той самій момент, втілити у собі й сучасний дизайн оздоблення публічного простору, який би сприяв комфорту відвідувачів та працівників і відкритій комунікації між ними. Виклик прийняли архітектори в AIMM. Поєднати, на перший погляд, непоєднуване – минуле із сьогоденням, а також витримати архітектурну цінність і важливість призначення будівлі з простотою і доступністю її сприйняття будь-яким киянином.

    Відомо, що білий колір візуально розширює реальний простір. Цим дієвим і простим принципом керувалися і під час роботи над новим виглядом мерії. Загальний масив приміщення – стіни, стелі, склепіння порталів та габаритні елементи зашито у світлі панелі. Незважаючи на моноколір, саме стеля несе найбільший акцент цього інтер’єру. Багаторівневість і комбінування різних за текстурою матеріалів, у поєднанні з сучасним рішенням освітлення, надають просторові легкості і колориту, але не відволікають. Стіни та аркові портали слугують цій же меті – бути, але не забирати занадто уваги.

    Світлий інтер’єр кабінетів із скляними фронтальними стінами та дверима також додають відчуття «повітря» та відповідають задуму. Колонада, що йде вздовж усього приміщення, стала своєрідним візуальним контрастним каркасом, на якому тримається біла «матерія» усього простору. Тут варто відмітити готовність до сміливого еклектичного експерименту. Мармур для чотирьох центральних колон є співзвучним з парадними сходами у Колону залу, як взірець збереження архітектурних традицій крізь покоління, і теплий декор дерева панелей для решти, як такий, що несе в собі більше сучасності і менше психологічного навантаження.

    HPL панелі Fundermax застосовані для оздоблення стін, колон та арок у головному холі та кабінетах. Перфоровані HPL панелі покривають системи опалення у коридорах та санвузлах, чим забеспечено естиетичність та цілістність інтер'єру. У сантехнічних вузлах встановлено сантехнічні кабіни Fundermax, двері та меблі з використанням HPL.